با توجه به شرایط فعلی بازار و نوسانات نرخ ارز تمامی قیمت های سایت نامعتبر می باشد لطفا قبل از خرید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

شرایط و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات فامورال به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به ‏‌سایت فامورال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فامورال است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل شرایط و قوانین فامورال از سوی کاربر است.

قوانین کلی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فامورال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فامورال اقدام کند.

تعریف فروشنده و شرایط فروشندگی

محصولات ارایه شده در فامورال، یا توسط فامورال از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با فامورال همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت فامورال عرضه کرده و به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط فامورال بررسی و مدارک مورد نیاز از آنها اخذ می‌شود.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

- فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند ، حداکثر بعد از 1 روز کاری ارسال خواهند شد.

- 1 روز کاری برای تحویل کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، فروشنده یک روز وقت دارد تا کالای خریداری شده را ارسال کند.

- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و فامورال تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، جهت بازگشت وجه اقدام کنید

- در صورتی که فروشنده قیمت کالای خود را بروز نکرده باشد و خرید از کالا صورت بگیرد، فروشنده موظف است که کالا را با همان قیمت خریداری شده برای سفارش دهنده ارسال کنید در غیر این صورت وجه به سفارش دهنده برگشت داده میشود و فروشنده از حق فروشندگی محروم میگردد و فامورال موظف است فروشنده متخلف را تحت پیگرد قانونی قرار دهد

- فروش محصولات زیر در فامورال ممنوع میباشد:

  • انواع دخانیات مانند سیگار و تنباکو ...
  • مشروبات الکلی
  • آنتی ویروس ESET
  • اسپری های WD-40
  • محصولاتی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی باشد.

 

 

- فروشنده در صورت انجام هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد و حق فروشندگی از آن سلب میگردد

- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و فامورال مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند. در این صورت خریدار میتواند نسبت به بازگشت وجه اقدام نماید.

- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه فامورال است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
- به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تمامی اطلاعات خصوصی اشخاص نزد فامورال نگهداری و محافظت میشود.

بستن
مقایسه